המאמר מדבר על..

סגירת מרפסת לקיץ: 4 שימושים אפשריים למרפסת

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

סגירת מרפסת לקיץ

סגירת מרפסת לקיץ – בעבר נהוג היה לסגור מרפסות בכדי "להרוויח" עוד חדר שינה בבית או עוד מחסן. כיום, המרפסות נסגרות מסיבות אסתטיות תוך מטרה להפוך אותן נעימות יותר לשהייה. 

איש לא יעלה על דעתו היום סגירת מרפסת שמש בבית למטרת הרחבת חדר קיים. המרפסת היא נכס יקר ערך, בני הבית לא יסכימו לוותר עליה בשום פנים ואופן.

עונת הקיץ מביאה עמה מזג אוויר חמים שמעודד בילוי במרפסת. בימים החמים נשב עם הילדים לשחק במרפסת, ננפח בעבורם בריכת גומי ונארח חברים בשעות הערב למפגש שכולו בירה וגרעינים. 

בתחילת הקיץ מזג האוויר נעים ובני הבית נהנים לבלות במרפסת, אך מה עושים כאשר מגיעים החודשים החמים ואצלכם במרפסת אין במהלך היום אפילו טיפת צל? התשובה היא מתקן סגירת מרפסת לקיץ.

סגירה אסתטית למרפסת

אנו בחברת פרגולה פרו, יודעים שכיום, סגירת מרפסות מתבצעת באמצעות מסגרות אלומיניום איכותיות ואסתטית. 

לאחר הסגירה המרפסת הופכת מוצלת, מבודדת, מעוצבת ונעימה. כאשר בוחרים נכון את חומר הגלם, את הדגם ואת אנשי המקצוע – התוצאה הסופית משפרת את איכות החיים בבית. לאחר שתגלו כמה אפשר ליהנות מהמרפסת, לא תבינו איך לא עשיתם זאת קודם. 

המפתח לבחירה הנכונה הוא בחירה בפתרון הצללה שיהפוך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אם אצלכם בבית המרפסת משמשת למחסן ואינה מנוצלת כמו שצריך – הגיע הזמן לשינוי.

שימושים אפשריים למרפסת:

  1. פינת אירוח
  2. גינת משחקים
  3. מתחם עבודה
  4. פינת קריאה

סגירת המרפסת מתבצעת לרוב באמצעות מסגרת אלומיניום ולוחות של זכוכית. 

התוצאה תהיה חלל מבודד ואסתטי שתיהנו לשהות בו. נסו לחשוב האם חסרה לכם בבית פינת משחקים, פינת ישיבה או פינת עבודה ותנצלו בהתאם את המרפסת.

שימוש מותאם מזג אוויר

סגירת מרפסת לקיץ עולה על הפרק בעיקר בימים החמים בהם השמש החזקה אינה מאפשרת שימוש במרפסת. 

דווקא באותם ימים בהם מזג האוויר החם משאיר אותנו בתוך הבית הממוזג, נרצה ליהנות מהמרפסת. סגירת אקווריום היא המפתח לשימוש רב במרפסת בכל חודשי השנה. במידת הצורך ניתן יהיה למזג את המרפסת עם מזגן נייד.

מרפסת קיץ מושלמת

החלום שלכם על מרפסת קיץ מטופחת ונעימה בר השגה, גם אם כבר יש לכם זכוכיות הזזה למרפסת. כל שעליכם לעשות זה לייצור קשר עם צוות מקצועי ומנוסה שמציע כמה פתרונות הצללה למרפסות. הצוות יקשיב לבקשות שלכם, יבין את הצרכים והציפיות וימליץ על פתרון מתאים. 

סגירת המרפסת מאפשרת לכם לשלוט בטמפרטורה ובכמות האור שנכנסת אל הבית. אתם לא תהיו עוד תלויים במזג האוויר ולא תצטרכו לעקוב אחר תחזית מזג האוויר בכדי להשתמש במרפסת.

יחד עם סגירה של המרפסת כדאי להשקיע גם בריצוף מעוצב, פינת ישיבה נוחה, מתקן אחסון ותאורה. 

קיימות היום פינות ישיבה חיצוניות נוחות ומפנקות. הוסיפו ערסל תלוי למרפסת ותיהנו מפינה של שלווה ורוגע. אל תפספסו את ההזדמנות להפוך את המרפסת למקום המועדף עליכם בבית.

סרטון בנושא סגירת מרפסת לקיץ

Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..