המאמר מדבר על..

סגירת מרפסת לחורף: 3 דרכים לשמור על חום הבית שלכם

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

סגירת מרפסת לחורףמתקני סגירת חורף נועדו להגן על מקומות פתוחים מפני גשמים, רוחות וקור. ניתן לבצע סגירות קבועות וסגירות זמניות. השיטות הנפוצות לסגירת מרפסות לחורף הן : סגירת מרפסת לחורף על בסיס מסגרת אלומיניום קבועה, סגירה פשוטה עם בדים אטומים למים, סגירה שמשלבת גם מתקן קבוע וגם בדים. 

אנו בחברת פרגולה פרו, יודעים שאת שיטת הסגירה שמתאימה לכם תבחרו בהתאם להעדפה אישית, שיקולי תקציב ולשימושים שאתם עושים במרפסת. מתלבטים במה לבחור? כדאי להתייעץ עם איש מקצוע.

מדוע כדאי לבחור בסגירת חורף עם בדים?

כיום, על מנת לבצע סגירת מרפסת לחורף עם מסגרת אלומיניום או פרגולה בנויה, דרוש אישור של העירייה, בדיוק כמו כאשר אנו בונים עם בטון מוחלק בגינה ובחניה

קבלת האישור מלווה בלא מעט בירוקרטיה כך שאם אין לכם זמן או סבלנות להתעסקות עם פקידי העירייה – כדאי לכם לבחור בסגירת חורף עם בדים שאינה דורשת כל קבלת אישור. סגירה עם בדים תהיה גם מהירה וזולה יותר בהשוואה לסגירת מרפסת עם מבנה אלומיניום.

סגירת חורף זמנית

כעת כאשר מזג האוויר סוער נרצה לבחור בפתרון שמאפשר סגירה מקסימלית והרמטית. אך רגע לפני שאנו ממהרים להתחיל בהתקנה, חשוב לזכור את אותם ימים בהם נהנינו להשתזף במרפסת או לשתות קפה אל מול השקיעה. 

על מנת להמשיך ליהנות ממרפסת פתוחה בימי הקיץ, עלינו לבחור בפתרון חורפי שמאפשר פתיחה וסגירה או פירוק מהיר.

בילוי רומנטי במרפסת ביום חורף סוער

סגירת חורף זמנית עם ברזנט שקוף מעניקה הגנה מפני גשמים תוך אפשרות לצפות במזג האוויר הסוער. 

צאו יחד אל המרפסת עם ביגוד חם, ספלים של שוקו חם, צלוחיות מרק ואמצעי חימום. 

אין כל סיבה שלא תיהנו מהמרפסת שלכם בכל חודשי השנה. סגירת החורף תאפשר לכם לשהות בחוץ ולהרגיש שאתם בפנים.

סגירת חורף עם סוכך מרקיזה

אופציה של סגירת מרפסת לחורף עם סוכך מרקיזה מתאימה בעיקר לדירות בבניינים רבי קומות בהם חל איסור על התקנת סוככים קבועים. 

סוכך המרקיזה משמש סוג של מטריה בעודו נפתח בצורת רבע עיגול לכיסוי של המרפסת. ממש כמו מטריה גם את סוכך המרקיזה אפשר לקפל בקלות. סגירת מרפסת לקיץ או לחורף עם מרקיזה מתאימה לשימוש בכל חודשי השנה. זכרו שעליכם להקפיד לפתוח את הסוכך בימים גשומים בכדי לאפשר ניקוז יעיל של מי הגשם. 

אם לא נזכור לפתוח את הסוכך עלול להיווצר מצב בו זרועות האלומיניום קורסות תחת עומס המשקל של מי הגשם.

סוכך חורף קבוע

התקנה של סוכך קבוע אינה מאפשרת קיפול או הזזה. הסוכך יישאר באותה הצורה מהרגע בו נתקין אותו ועד לרגע בו נחליט לפרק אותו. כדאי להתקין סוכך קבוע רק במקומות בהם יש צורך בהצללה קבועה ואחידה בכל חודשי השנה. נדגיש שסוכך קבוע משמש לרוב רק להצללה. על מנת לספק הגנה גם מפני גשמים ורוחות אפשר להוסיף באופן זמני בדי סגירת חורף בכל 4 הצדדים.

סרטון בנושא סגירת מרפסת לחורף

Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..