המאמר מדבר על..

וילון למרפסת שמש: 4 דרכים מעניינות ביותר לשימוש

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

וילון למרפסת שמשכיום אתם כבר לא חייבים להתקין מתקן קבוע על מנת ליהנות מצל במרפסת השמש שלכם. התקנת וילון עשוי בד PVC איכותי מספקת הצללה והגנה מפני גשמים. את הבד של הווילון גוללים אל מחסנית אלומיניום בצורה ידנית או חשמלית. וילון למרפסת שמש הוא מתקן הצללה עמיד במים, קל ניקוי ומותאם לשימוש ברוחות של עד 25 קמ"ש. 

אנו בחברת פרגולה פרו, יודעים שלרוב, הבד מחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר בישראל למשך 8 שנים  ויותר.

על מנת למנוע תזוזה של הווילון מותקנים קליפסים בחלק התחתון ובחלק העליון, כאשר מחברים נכון את הקליפסים הווילון אינו זז ממקומו.

מתי כדאי לבחור וילון למרפסת שמש?

התקנת וילון למרפסת שמש אידאלית בעבור מתחמים חיצוניים בהם נדרשת הגנה מפני קרני השמש בשביל סגירת מרפסת לקיץ או פרטיות.

אם נרצה להפוך מתחם חיצוני לפרטי נוכל להתקין סביבו וילון ללא צורך בקבלת אישור מטעם העירייה. התקנת הווילון אפשרית במרפסות, פרגולות וחלונות קטנים וגדולים. הווילון מכסה את החלון לכל אורכו ורוחבו ומעניק כך פרטיות מלאה.

וילון הוא פתרון עיצוב נקי ופשוט בעבור הצללת מרפסות. ניתן להתאים את הווילון לכל סגנונות העיצוב. הבד של הווילון יהיה לרוב בצבע אפור או בז'. במצב סגור הווילון נאסף אל מחסנית עשויה אלומיניום. את המחסנית אפשר להזמין בצבע אפור, לבן או שחור. ההתקנה אפשרית על הקיר או על התקרה.

הפעלה ידנית או חשמלית

הווילון המודרני הוא הרבה יותר מעוד וילון. את הווילונות הגדולים שמותקנים היום בדירות יוקרה מזיזים בעזרת שלט חכם. לחיצה על השלט מאפשרת סגירה או פתיחה של כל הווילונות או רק של חלקם. 

הדגמים החדישים כוללים גם חיישן רוח חכם וחיישן אור חכם. חיישן הרוח סוגר את הווילון כאשר נושבת רוח חזקה שעלולה לפגוע בו. 

חיישן האור יודע לפתוח את הווילון בשעות האור ולסגור אותו בשעות החשכה. 

ניתן להוסיף טיימר שמגדיר שעות קבועות לפתיחה וסגירה של הווילונות. אם אתם מתגוררים בבית עם חלונות זכוכית גדולים – התקנת וילונות היא צורך בסיסי.

את הווילונות מייצרים מחומרים חדשניים שעוברים תהליכי בקרת איכות מחמירים. הבד עמיד למשך שנים רבות. 

יתרון נוסף של הווילון על פני פתרונות הצללה אחרים הוא התקנה פשוטה ומהירה. איש מקצוע יצליח להשלים את התקנת הווילון כולו בתוך חצי שעה. וילון למרפסת שמש יהיה פתרון הצללה זמני ונוח בעבור דירות שכורות או זמניות.

באיזה בד משתמשים?

הבד שמשמש לייצור וילונות למרפסות שמש הוא לא בד רגיל. זהו בד PVC שמותאם לאקלים הישראלי, מסנן 99% מקרינת UV ומגלה בהתאם עמידות בפני שמש, רוח וגשם. הווילון תואם את התקן האירופאי והאמריקאי. הבד עשוי שילוב של PVC ופוליאסטר, אינו פולט גזים רעילים ודוחה עובש. המחסנית אליה אוספים את הווילון הסגור עמידה גם כן בתנאים של חום ולחות. היא עשויה אלומיניום כך שאין סכנת החלדה. 

סרטון בנושא וילון למרפסת שמש

Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..