המאמר מדבר על..

פרגולות למרפסת: 5 דברים שלא ידעתם עליהן

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

פרגולות למרפסת

פרגולות למרפסת – הבנייה הישראלית המודרנית מאופיינת בהקמת יחידות דיור סמוכות רבות כך שנוצר מצב בו רוב המרפסות אינן מוצלות ואינן מאפשרות פרטיות.

אנו בפרגולה פרו, יודעים שעל מנת להתאים את המרפסת לצרכים ולציפיות שלנו כדיירי הבית, יהיה עלינו להתקין מתקן הצללה. בחירה חכמה במתקן ההצללה שמתאים לנו ותואם את האקלים הישראלי תאפשר שימוש רב במרפסת בכל ימות השנה.

פרגולות למרפסת נותרו גם היום פתרון ההצללה המועדף על הישראלים. הצרכן הישראלי סומך על מתקנים מסיביים וחזקים ומעדיף אותם על פני סוככים עשויים שלדה דקה ובד. נדגיש שהפרגולה המודרנית היא לא עוד פרגולה עשויה עץ מסיבית וגסה.

כיום מותקנות ברוב הבתים פרגולות אלומיניום חשמליות שמאפשרות ניצול מקסימלי של המרפסת בכל ימות השנה. הדגם החשמלי הוא פתרון ההצללה המתקדם ביותר בשוק.

אתם תופתעו לגלות שיש למרפסת שימוש גם בימי החורף וגם בימים חמים.

כאשר בוחרים בפתרון ההצללה הטוב ביותר עבור סגירת מרפסת לחורף, השמיים הם הגבול.

פרגולה קבועה או חשמלית?

פרגולה קבועה היא מבנה הצללה שמכסה את המרפסת או הגג באופן קבוע. אין אפשרות לסגור, לפתוח או לשלוט בכמות האור. פרגולות קבועות עשויות לרוב עץ מלא או אלומיניום. אם בחרתם בעץ מלא יהיה עליכם לתחזק את העץ אחת למספר שנים. הפרגולה משמשת גג קבוע ללא אופציה של תמרון.

פרגולות למרפסת שכוללות מנגנון חשמלי ניתן לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור. הפרגולה החשמלית מסננת קרינת UV ומפחיתה בצורה משמעותית את כמות החום. בימי הקיץ הפרגולה החשמלית יוצרת מתחם מוצל ונעים. בעונת החורף הפרגולה החשמלית מספקת הגנה מלאה מפני מים ומאפשרת שימוש שקט. פרגולות חשמליות עשויות אלומיניום אינן זקוקות לתחזוקה. האלומיניום עמיד בפני חלודה כך שאין כל חשש גם כאשר מדובר בשכונות צמודות לים.

פרגולות למרפסת – אלומיניום או עץ?

בעבור כל מבנה נרצה לבחור את חומר הגלם העמיד והטוב ביותר. פרגולות למרפסת נהוג לייצר בישראל מעץ טבעי או אלומיניום. בשנים האחרונות, האלומיניום הוא חומר הגלם המועדף במתקני הצללה. הסיבה לכך היא שימוש נוח, עמידות, יציבות, אפשרויות עיצוב מגוונות, מבחר צבעים ומחיר אטרקטיבי. העץ אמנם מביא עמו מראה כפרי וחמים, אך האלומיניום עמיד יותר בתנאי חוץ ואינו דורש תחזוקה. פרגולות עץ הן מבנה קבוע בעוד פרגולות אלומיניום ניתן להזמין גם במתכונת של מבנה קבוע וגם בדגם חשמלי חדשני.

הצבע והצורה

מתקן הצללה למרפסת לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 4 שנים, הפרגולה שאתם מתקינים כעת צפויה לשמש אתכם ב-10 השנים הבאות. הטכנולוגיה החדישה כוללת טכניקות צביעה חדשניות שמאפשרות צביעה מרהיבה של פרגולות אלומיניום וברזל. אחד הדגמים הפופולריים הוא דגם של פרגולה עשויה אלומיניום במראה של עץ טבעי. האלומיניום נצבע בצבע מיוחד שמצליח להיראות בדיוק כמו עץ טבעי. לאחר שבחרתם את הצבע תתבקשו לבחור גם את הצורה, המידות והמיקום. התייעצות עם איש מקצוע מומלצת לקבלת ההחלטות הנכונות ביותר וניצול מרבי של השטח.

סרטון בנושא פרגולות למרפסת

Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..