המאמר מדבר על..

בטון מלוטש לעסק: קבלו 3 טיפים חשובים ביותר

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

הבטון המוכר לכולנו הוא חומר יסודי וחשוב ביותר בעולם התשתיות והבניה, כמו בטון מלוטש לעסק.

בלעדיו לא היינו מגיעים להישגי בנייה מרשימים ומרהיבים של בניינים גבוהים ורחבים. בזכות הבטון אנו מסוגלים לבנות גורדי שחקים אדירים, רוב תשתיות הערים, מרכזי קניות גדולים, גשרים ועוד.

אנו בחברת פרגולה פרו, יודעים שכאשר מדובר בבטון כחומר בסיס אין שני לו. אך מה בדבר עיצוב מבטון? זה כבר דבר אחר. לכאן נכנס מושג שנקרה ליטוש מבטון.

בטון מלוטש הוא בעצם משטח העשוי מבטון שעבר תהליך של שיוף וליטוש באמצעות כלים מיוחדים. תהליך זה תפקידו העיקרי הוא לשפר את רמת הגימור והחוסן הכללי של אותו אזור במבנה.

סוגי ליטוש למקומות עסק שונים

היום תחום אדריכלות הפנים העוסק בעיצוב והליטוש של בטון התרחב מאוד, ולכל סוג של רצפת בטון מתאימה העבודה והתהליכים הייחודיים לו. כל סוג של מרצפה מתאים למקום שונה, יש למשטחי חוץ ויש למשטחי פנים. יש עבודה לבתים פרטיים ויש לעסקים גדולים ורחבים. במקומות כמו מפעלים גדולים למשל, יש עבודות שייעודיות לחדרי קירור ואחרות מתאימות למשטחים עליהם משנעים מכונות תעשייתיות כבדות. בהתאם לסוג העבודה המבוקשת מכינים את תערובת הבטון עם התרכובת הנכונה והמדויקת איתה מבצעים את ההחלקה והליטוש.

טיפים לבטון מלוטש לעסק

אם בחרתם לבצע עבודות ליטוש לעסק שלכם, כדאי שתשימו לב לטיפים הבאים לפני שאתם מתחילים במלאכה:

  • בחרו את עבודת בטון מלוטש המתאימה ביותר למקום שלכם– כאמור, ליטוש מבטון יכול להיות בהחלט להתאים למקומות תעשייתיים כמו מפעלים, מחסנים, אולמות, חדרי קירור ועוד. עליכם לוודא שאת העבודה שהולכים לבצע אצלכם לעסק תבוצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר. ייתכן ובאזורים מסוימים יידרשו שיפועים ברצפת הבטון ובאזורים אחרים הרצפה תהיה ישרה. כדאי לשים לב לתשתיות שבאזור בו מתבצעת העבודה כמו תעלות ניקוז ומבנים אחרים שאמורים להיות מוטמעים במשטח הבטון לפני שמתחילים במלאכת היציקה.
  • שאלו את הקבלנים האחראיים אודות הפועלים וכלי המלאכה- מדובר בעבודה שאמנם לא אמורה להיות ארוכה ומורכבת מדי אך כזו שדורשת מיומנות ברמה די גבוהה מהעוסקים בה וכן כלי ליטוש מתאימים. הליטוש עצמו מוכרח להיות ברמת דיוק גבוהה מאוד על מנת לקבל משטח אחיד וחלק בסוף התהליך. כדאי מאוד לברר על המוניטין והשם הטוב של החברה שברחתם להעסיק. מדובר בתהליך שיקבע את העתיד של צריכת הלקוחות בעסק שלכם. על העיצוב עצמו עומדת אחריות גדולה מאוד, ולכן בחירה באנשי המקצוע הלא נכונים עלולה להיות טעות טרגית וכבדה ביותר.
  • בחרו את סגנון הליטוש המועדף עליכם – עולם האדריכלות שופע בסגנונות שונים של ליטושי בטון מתקדמים ומרהיבים. חיפוש של דוגמאות בקטלוג תמונות אפשר למצוא בשפע באתרי אינטרנט של חברות המציעות שירותי בנייה ושיפוצים או בקטלוגי אדריכלים. כמו כן ניתן לבוא ולהתרשם במו עיניכם אצל בתי עסק אחרים שכבר עשו את זה ושישמחו לתת עצות, חוות דעת ואפילו להמליץ על קבלני ביצוע עבודות ליטוש בטון עם שם טוב.
Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..