המאמר מדבר על..

זכוכיות הזזה למרפסת – הרבה יותר מעוד דלת

זו התאמה מושלמת

מעוניין ליצור קשר? כתוב הודעה או התקשר אלינו

זכוכיות הזזה למרפסתאם התברכתם בבית עם מרפסת גדולה שמשקיף על נוף קסום, אל תפספסו את ההזדמנות להציג את הנוף הזה וליהנות ממנו ללא הפסקה. תכננו ועצבו נכון את הבית בצורה שתאפשר לכם לבלות את שעות הפנאי שלכם במרפסת וגם לארח בה. 

שימוש בזכוכיות הזזה למרפסת מכניס את הנוף והאווירה הטובה שבמרפסת אל תוך הבית. הזכוכית השקופה מאפשרת צפייה בנוף גם מתוך הסלון וחדרים נוספים בבית.

יתרונות של מרפסת עם זכוכיות הזזה

אוויר צח ואור טבעי הם נכסים יקרי ערך. נצלו באופן מלא את האוויר הנקי, את קרני השמש החמימות ואת האור הטבעי. 

בכל הזדמנות כדאי לפתוח את דלתות הזכוכית הגדולות ולאפשר תנועה חופשית של אוויר ואור אל תוך הבית. זכוכיות הזזה למרפסת ניתן להזיז בקלות כך שאין כל סיבה שלא תפתחו את היום בארוחת בוקר במרפסת, תיהנו בצהריים מקרני השמש החמימות ותבלו בערב עם החברים בשיחה על אקטואליה או צפייה בשידורי ספורט.

התקנת זכוכיות הזזה למרפסת מבטיחה שתוכלו ליהנות מהנוף גם כאשר מזג האוויר אינו מאפשר שימוש במרפסת. 

הזכוכית אטומות לחלוטין כך שאין חשש לכניסת מים או משבי רוח אל הבית. אתם תשבו בנוחות בסלון החמים ותיהנו מהנוף על אף מזג האוויר הקר. ההחלטה לבחור בזכוכיות הזזה גדולות בעבור המרפסת, מאפשרת כניסת אור טבעי אל הבית גם בימים קרים בהם נעדיף לסגור את דלתות המרפסת.

אנו בחברת פרגולה פרו, יודעים שעם זכוכיות הזזה למרפסת נצליח לסגור את המרפסת תוך שמירה על מראה נקי וצפייה בנוף מתוך הבית. הזכוכית מביאה עמה מראה יוקרתי, מודרני ואלגנטי שמשתלב עם כל סגנונות העיצוב. 

נדגיש שמעשה שימוש בזכוכית מחוסמת ובטיחותית (עובי של 8 מ"מ או 10 מ"מ) עם אופציה של ניקוי קל ובטיחותי.

על פי העדפה שלכם אפשר לשלב עם וילון למרפסת שמש גם זכוכית חלבית, זכוכית שקפה וזכוכית אנטי סאן. הזכוכית מותקנת ללא צורך בעמודים תומכים בפינות.

מרפסות של דירות יוקרה

כיום, בכל דירות היוקרה מותקנות מרפסות. דירות שכוללות מרפסת זוכות לביקוש רב ונמכרות / מושכרות במחירים גבוהים יותר (בהשוואה לדירה דומה נטולת מרפסת). הפערים במחירים מגיעים לעתים גם לאלפי שקלים. 

המרפסת היא ללא כל ספק תוספת שמשדרגת את החיים בבית ומאפשרת לבני הבית ליהנות מהשמש הישראלית הנעימה. השימוש בדלתות הזכוכית הופך את המרפסת לחלק בלתי נפרד מהבית ומעודד את בני הבית להשתמש בה וליהנות ממנה באופן יומיומי.

קיפול מהיר ופשוט של הזכוכית מעודד את בני הבית לפתוח ולסגור את הזכוכית בהתאם לתנאי מזג האוויר. 

באותם רגעים בהם ישנם משבי רוח נעימים – נפתח את הזכוכית ונמלא את הבית באוויר צח. מיד כאשר משבי הרוח הופכים קרים או נעלמים לטובת מזג אוויר חם ולח – נסגור בקלות את דלתות הזכוכית ונפעיל בהתאם לצורך את המזגן. הזכוכית השקופה מאפשרת כניסת אור טבעי אל הבית בכל שעות היום.

סרטון בנושא זכוכיות הזזה למרפסת 

Shape
Shape

יש לנו עוד לתת לך

תראו עוד נושאים מעניינים..